Виробник: Elif Plastik
Код: 4679
Короткі атрибути
ВИД -
для сміття
МАТЕРІАЛ -
пластик
ДОВЖИНА -
23 см
ОБ`ЄМ -
5 л
ШИРИНА -
19 см
ВИСОТА -
28 см
Дизайн -
з малюнком
ОСОБЛИВОСТІ -
з плаваючою кришкою
ФОРМА -
прямокутна
125.00грн.
- Наявність: Є в наявності
Відерце для сміття Ажур Elif 384-1 призначене для збору дрібного сміття. Відерце виготовлено з якісного, безпечного пластику виробництва Туреччина. Відерце прямокутної форми, має розміри: 23 19 28 см. Кришка хитна. Стінки і кришка ємності декоровані ажурним плетінням. Колір - білий. Відерце доповнює серію товарів для дому Elif Ажур.
| Загальні характеристики | |
| ВИД | для сміття |
| МАТЕРІАЛ | пластик |
| Габарити | |
| ДОВЖИНА | 23 см |
| ОБ`ЄМ | 5 л |
| ШИРИНА | 19 см |
| ВИСОТА | 28 см |
| Додатково | |
| Дизайн | з малюнком |
| ОСОБЛИВОСТІ | з плаваючою кришкою |
| ФОРМА | прямокутна |
Рекомендовані товари





























