Інформація
Пошук

Про нас

Вітаємо Вас в інтернет-магазині товарів для дому «Хозяйкін дом»!

Інтернет-магазин «Хозяйкін дом» досить таки молодий проект, що динамічно розвивається, завдання якого максимально спростити і зробити приємним процес вибору і покупки необхідних Вам товарів для дому. Створення комфорту і затишку в домі – має бути комфортним і приємними для господині.

Ми постаралися зібрати в одному місці максимально можливу кількість якісних товарів від чашки до набору каструль, від горщика для квітів до прасувальної дошки. При цьому «Хозяйкін дом» не планує зупинятися на досягнутому, постійно поповнюючи свій асортимент новими товарами високої якості за доступними цінами.

Основним орієнтиром в роботі інтернет-магазину «Хозяйкін дом» є індивідуальний підхід до кожного покупця і пропозиція товарів якість, яких в повній мірі відповідає їх ціні. Ми завжди націлені на надання кращих пропозицій своїм покупцям.

У своїй роботі команда інтернет-магазину «Хозяйкін дом» намагається максимально спростити і скоротити для своїх покупців весь процес від оформлення замовлення до його отримання в руки. Для цих цілей ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками товарів, перевізниками і кур'єрами.

Всі замовлення перед відправкою кур'єрською службою додатково упаковуються нами, з урахуванням вимог кожного товару. Таким чином, ми скорочуємо ризики до мінімуму.

Наші переваги:

- індивідуальний підхід до кожного покупця;
- оперативна обробка та доставка замовлень;
- додаткова захисна упаковка Ваших замовлень;
- зручні способи оплати;
- широкий вибір способів доставки по Харкову і Україні;
- акції, подарунки, сюрпризи.


Ми дуже сподіваємося, що Ви станете нашим постійним покупцем і будете рекомендувати «Хозяйкин будинок» своїм друзям.