Інформація
Пошук

Оплата і доставка

В період воєнного стану відправка замовлень здійснюється за умов повної передоплати та виключно Новою поштою на працюючі відділення.

Як оплатити покупки

«Хозяйкін дом» пропонує зручні методи оплати замовлень:

  • банківським переводом. Після оформлення замовлення Вам стануть доступні реквізити для оплати. Оплатити за цими реквізитами можна в будь-якому банку або через онлайн-банкінг. У призначенні платежу вкажіть номер замовлення і прізвище покупця

  • при отриманні товару у відділенні транспортної компанії (послуга «накладений платіж»). Додатково оплачується комісія транспортної компанії за оформлення платежу. Чек про оплату видає транспортна компанія. Замовлення, вартість яких до 100 грн або перевищує 750 грн., а також бочки і ємності, обсяг яких більше 40 літрів, відправляються тільки по повній або частковій передоплаті.


Як отримати заказ

«Хозяйкін дім» пропонує Ва комортні умови отримання замовлення. Доставка транспортними компаніями (по Вашому бажанню) в будь-який населенний пункт України:

  • "Нова пошта";
  • "Укрпошта";
  • Justin.

Ми відправляємо Ваше замовлення протягом 1-2 днів з дати його підтверження по телефону.

Вартість доставки залежить від тарифів компанії-перевізника і сплачується покупцем при отриманні замовлення.

 
Увага! При отриманні замовлення перевіряйте цілісність пакування та товару. В разі виявлення пошкодження товару слід відмовитися від його отримання та повідомити про це нашого менеджера.