Виробник: R-plastiс
Код: 4770
Короткі атрибути
МАТЕРІАЛ -
пластик
ТИП -
етажерка
ПРИЗНАЧЕННЯ -
для взуття
ДОВЖИНА -
49 см
ШИРИНА -
31 см
ВИСОТА -
85 см
Кількість ярусів -
5
КОЛІР -
чорний
Конструкція -
підлогова
570.00грн. 489.00грн.
- Наявність: Є в наявності
Пластикова полиця призначена для зберігання взуття та парасольок. Виготовлена з матового, міцного пластику. Стійка до деформації і механічних пошкоджень. Має 5 ярусів, на яких можна розмістити до 10 пар взуття. Етажерка стійка, всі з єднання міцно закріплені, не хитається. Бічні стінки виконані у вигляді ротанга плетіння, що надає їй особливу стійкість. Колір - чорний. Компактні габарити: 49 31 86 см і легкий вага дозволяють переносити та встановлювати виріб практично в будь-якому місці.
| Загальні характеристики | |
| МАТЕРІАЛ | пластик |
| ТИП | етажерка |
| ПРИЗНАЧЕННЯ | для взуття |
| Габарити | |
| ДОВЖИНА | 49 см |
| ШИРИНА | 31 см |
| ВИСОТА | 85 см |
| Додатково | |
| Кількість ярусів | 5 |
| КОЛІР | чорний |
| Конструкція | підлогова |






















