Виробник: Elif Plastik
Код: 4711
Короткі атрибути
МАТЕРІАЛ -
пластик
ТИП -
етажерка
ПРИЗНАЧЕННЯ -
універсальна
ДОВЖИНА -
35 см
ШИРИНА -
25 см
ВИСОТА -
82 см
Кількість ярусів -
4
КОЛІР -
коричневий
Конструкція -
підлогова
ФОРМА -
кутова
170.00грн.
- Наявність: Немає в наявності
Етажерка Elif 317-5 виготовлена з міцного, якісного пластика. Етажерка має 4 полички з бортиками. Розміри виробу: 35 25 см, висота 82 см. Колір - бежевий. Етажерка комплектується роздвоєними ніжками, що надає їй додаткової стійкості. Відкриті стінки етажерки дозволяють поліпшити вентиляцію і стоку води при використанні у вологих приміщеннях, наприклад ванній кімнаті
| Загальні характеристики | |
| МАТЕРІАЛ | пластик |
| ТИП | етажерка |
| ПРИЗНАЧЕННЯ | універсальна |
| Габарити | |
| ДОВЖИНА | 35 см |
| ШИРИНА | 25 см |
| ВИСОТА | 82 см |
| Додатково | |
| Кількість ярусів | 4 |
| КОЛІР | коричневий |
| Конструкція | підлогова |
| ФОРМА | кутова |
Рекомендовані товари























