Виробник: Elif Plastik
Код: 4716
Короткі атрибути
МАТЕРІАЛ -
пластик
ТИП -
етажерка
ПРИЗНАЧЕННЯ -
універсальна
ДОВЖИНА -
39 см
ШИРИНА -
29 см
ВИСОТА -
73 см
Кількість ярусів -
4
КОЛІР -
рожевий
Конструкція -
підлогова
ФОРМА -
овальна
360.00грн.
- Наявність: Немає в наявності
Етажерка Elif 318-3 виготовлена з міцного, якісного пластика. Етажерка має 4 полички з бортиками. Розміри виробу: 39 29 см, висота 73 см. Колір - рожевий. Етажерка комплектується роздвоєними ніжками, що надає їй додаткової стійкості. Відкриті стінки етажерки дозволяють поліпшити вентиляцію і стоку води при використанні у вологих приміщеннях, наприклад у ванній кімнаті.
| Загальні характеристики | |
| МАТЕРІАЛ | пластик |
| ТИП | етажерка |
| ПРИЗНАЧЕННЯ | універсальна |
| Габарити | |
| ДОВЖИНА | 39 см |
| ШИРИНА | 29 см |
| ВИСОТА | 73 см |
| Додатково | |
| Кількість ярусів | 4 |
| КОЛІР | рожевий |
| Конструкція | підлогова |
| ФОРМА | овальна |
Рекомендовані товари























