Виробник: Elif Plastik
Код: 7227
Короткі атрибути
МАТЕРІАЛ -
пластик
ТИП -
етажерка
ПРИЗНАЧЕННЯ -
універсальна
ДОВЖИНА -
45 см
ШИРИНА -
27 см
ВИСОТА -
68 см
Кількість ярусів -
4
КОЛІР -
бежево-коричневий
Конструкція -
підлогова
ФОРМА -
прямокутна
695.00грн. 639.00грн.
- Наявність: Є в наявності
Етажерка Elif 119-1 призначена для зберігання овочів. Етажерка виготовлена із міцного, якісного пластику. Виробник Elif Туреччина. Етажерка має 4 полички з бортиками. Розміри виробу: 27х45 см, висота 68 см. Колір – бежево-коричневий. Відкриті стінки етажерки дозволяють покращити вентиляцію та стоку води при використанні у вологих приміщеннях, наприклад, у ванній кімнаті.
| Загальні характеристики | |
| МАТЕРІАЛ | пластик |
| ТИП | етажерка |
| ПРИЗНАЧЕННЯ | універсальна |
| Габарити | |
| ДОВЖИНА | 45 см |
| ШИРИНА | 27 см |
| ВИСОТА | 68 см |
| Додатково | |
| Кількість ярусів | 4 |
| КОЛІР | бежево-коричневий |
| Конструкція | підлогова |
| ФОРМА | прямокутна |
Рекомендовані товари


























