Виробник: Baroness
Код: 7466
Короткі атрибути
МАТЕРІАЛ -
пластик
ТИП -
для зберіганя овочів
ПРИЗНАЧЕННЯ -
для зберігання овочів
ДОВЖИНА -
45 см
ОБ`ЄМ -
10 л
ШИРИНА -
17 см
ВИСОТА -
24 см
ФОРМА -
прямокутна
420.00грн. 359.00грн.
- Наявність: Є в наявності
| Загальні характеристики | |
| МАТЕРІАЛ | пластик |
| ТИП | для зберіганя овочів |
| ПРИЗНАЧЕННЯ | для зберігання овочів |
| Габарити | |
| ДОВЖИНА | 45 см |
| ОБ`ЄМ | 10 л |
| ШИРИНА | 17 см |
| ВИСОТА | 24 см |
| Додатково | |
| ФОРМА | прямокутна |
Рекомендовані товари


































