Виробник: Алеана
Код: 7353
Короткі атрибути
МАТЕРІАЛ -
пластик
ТИП -
етажерка
ПРИЗНАЧЕННЯ -
універсальна
ДОВЖИНА -
46 см
ШИРИНА -
26 см
ВИСОТА -
105 см
Кількість ярусів -
4
КОЛІР -
блакитний
Конструкція -
підлогова
ФОРМА -
кутова
500.00грн.
- Наявність: Є в наявності
Універсальна етажерка для зберігання речей. Виготовлена із матового, міцного пластику. Стійка до деформації та механічних пошкоджень. Має 4 яруси та невисокі бортики. Етажерка стійка, всі з єднання міцно закріплені, не хитається. Колір блакитний крижаний. Компактні габарити: 46х26х105 см та легка вага дозволяють переносити та встановлювати виріб практично у будь-якому місці.
| Загальні характеристики | |
| МАТЕРІАЛ | пластик |
| ТИП | етажерка |
| ПРИЗНАЧЕННЯ | універсальна |
| Габарити | |
| ДОВЖИНА | 46 см |
| ШИРИНА | 26 см |
| ВИСОТА | 105 см |
| Додатково | |
| Кількість ярусів | 4 |
| КОЛІР | блакитний |
| Конструкція | підлогова |
| ФОРМА | кутова |
Рекомендовані товари


























